Napsali o nás.

feel home by svoboda-williams
16.7.2017

feel home by svoboda-williams

Vytvářet kvalitní dětské pokoje, které vychází z poctivého řemesla, jsou bezpečné, z kvalitních materiálů a navíc s designem, který baví děti i dospělé – taková je vize, kterou již řadu let naplňuje česká nábytkářská firma DEVOTO.

Celý článek si přečtěte zde!

VÍCE
floornature
15.3.2017

floornature

Devoto makes handmade custom-designed furniture in the Czech Republic, specialising in furniture for children and putting a story into everything they design. Here, for example, they have created a room for an aspiring young crane operator

VÍCE
gooood
15.3.2017

gooood

Jak to vypadá když se o DEVOTO píše v Hong Kongu?!:)

整个升降屋都来自Devoto品牌。这个空间被设置在蓝白条纹背景墙前,显得干净且现代

VÍCE
glanc
18.1.2017

glanc

Další z pohledů na náš příběh..."Začátky nebyly opravdu nic moc, byl to prý boj. „Jestli teď máme nějakou představu o tom, jak to chodí, tak tehdy jsme měli tak tisícinu této představy. Mysleli jsme si, že si všichni sednou na zadek a budou od nás něco chtít. Nesmysl". 

VÍCE
zoot
1.1.2017

zoot

Ať už jste topmodelka, truhlář, nebo je vaším životním stylem stopovat napříč celou zeměkoulí, jste to vždy jen vy, kdo si stanovuje limity a určuje směr. DEVOTO v jednom ze tří příběhů zimního vydání časopisu ZOOT nazvaného "VLASTNÍ CESTOU". 

VÍCE
dolcevita
10.10.2016

dolcevita

Po čem kluci touží? Na tuto otázku zná spolehlivou odpověď česká společnost Devoto, která je nekorunovanou královnou dětských pokojů. 

VÍCE
Forbes
16.8.2016

Forbes

Jde o to, že jsme hledali název, který bude skrývat nějakou myšlenku. A nakonec z toho vzniklo Devoto, z latinského názvu oddaný, v pravém slova smyslu Bohu, v našem případě řemeslu.

VÍCE
dřevo a stavby
9.7.2016

dřevo a stavby

Český rybníček šikovných a nápaditých tvůrců není vůbec tak malý, jak by se mohl zdát. Lukáš Lédl a Petr K. Porta již od roku 2008 ve své rodinné firmě prokazují svoji oddanost a věrnost dřevu, řemeslu a především vlastním nápadům a netradičním nadčasovým řešením. A o to jde! 

VÍCE
proměna v marianne bydlení
4.1.2016

proměna v marianne bydlení

Pohodlí a volný průchod fantazii a radosti - přesně to mělo vzniknout v pokoji Mariany a Sebastiana. Podívejte se, jak to všechno dopadlo!

VÍCE
TOP TEN DESIGNBLOKU'15
27.10.2015

TOP TEN DESIGNBLOKU'15

Premiérová účast DEVOTO na prestižním Designbloku'15 nezůstala bez povšimnutí. Insidecor, nejucelenější portál interierového designu v České republice vyhodnotil naši instalaci jako jednu z deseti nejzajímavějších. 

 

VÍCE

Facebook